Site Kuralları

 1. Karşılıklı saygı ve hoşgörü esastır. Gönderileriniz tehdit, aşağılayıcı, ayrımcılık içeren ifadeler barındıramaz. Barındıran içerikler için ilk olarak ihtar alırsınız, tekrarı halinde 5 gün uzaklaştırılırsınız.
  Kullanıcılar tarafından oluşturulan içerikler onaydan geçmeden SCRIPTLER.ORG tarafından yayına alındığı için yükümlülükleri yazan kullanıcıya aittir. Telif hakkı ihlali veya kişisel bilgiler, hak ve hürriyetlere saldırı içeren gönderileri site içinde çevrimiçi olan herhangi bir yöneticiye veya info@scriptler.org e-posta adresine bildirebilirsiniz.
 2. Site içinde kişi veya firmaları karalamak, küfür etmek, hakaret içerikli paylaşımlarda bulunmak yasaktır. Üyelerimizin yorumları tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Sitenizde oluşabilecek geçici veya kalıcı hatalardan SCRIPTLER.ORG sorumlu değildir.
 3. Aynı yazılımı veya başka bir içeriği birden fazla ekleyemezsiniz. Tespiti halinde ilgili içeriğiniz silinir. İçerik başlıkları anlamlı olmalıdır. Dikkat çekici başlıklar kullanmak yasaktır.
 4. Satış veya dağıtım hakkınızın olmadığı herhangi bir tasarımı veya yazılımı ücretli/ücretsiz olarak web sitemizde yayınlayamazsınız. Aynı zamanda oluşturduğunuz bir yazılım üzerinde parça halinde bile satış veya dağıtım hakkınız olmayan herhangi bir materyal olmamalıdır.
 5. SCRIPTLER.ORG’da yer alan dış bağlantılarda(url) sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Sitemizde yer alan dış bağlantıların(url) içeriği kontrol edilmediği gibi, içeriğin doğruluğu veya yönlendirilen adresin herhangi bir zararlı yazılım ile hukuka uygunluğu gibi garantörlük verememekteyiz.
 6. Bu web sitesinde yayınlanan herhangi bir yazılım için verilen tavsiye ve sorunların çözümüne yönelik aktarılan bilgileri kendi sitenize uygulamadan önce mutlaka yedek almalısınız. Sitenizde oluşabilecek herhangi bir sorundan SCRIPTLER.ORG veya kullanıcıları sorumlu tutulamaz.
 7. Kullanıcıların "admin" ve türevleri olan kullanıcı adlarını almaları yasaktır.
 8. Anlamsız, klavyeye rastgele basılarak alınan kullanıcı adlarını kullanmak yasaktır.
 9. İstenmeyen (spam) içerikler yasaktır. Oluşturan kullanıcılar ihtarsız olarak yasaklanır.
 10. Çoklu kullanıcı hesabı açmak yasaktır. Tespiti halinde üyelik süresiz iptal edilir.
 11. İçerik Sağlayıcı Paylaşım sitelerinden birisi olan SCRIPTLER.ORG sitesinde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM Kayıtlı Kullanıcılar sitemize eklediği içeriklerden kendileri sorumludur.